Financiën
Boekjaar 2025
MOSAICS uit Dilbeek, ondernemingsnummer BE0480061809, sloot boekjaar 2025 af met een resultaat van € 57.579 na belastingen. Over dat boekjaar noteerde MOSAICS een brutomarge van € 101.936 en een eigen vermogen van € 446.460. Tegenover boekjaar 2024 ging het resultaat van € 24.159 naar € 57.579. Winstgevend, en de winst groeit. De buffer groeit. Sterke eigen buffer tegenover de schulden. De jongste jaarrekening werd op 16 december 2025 neergelegd bij de Nationale Bank van België.
€ 446.460
▲ 3% t.o.v. 2024
Bezit min schulden, volgens de boeken. Wat overblijft als alles vandaag verkocht en betaald wordt.
€ 57.579
▲ 138% t.o.v. 2024
Winst na belastingen over het boekjaar.
€ 121.659
▲ 247% t.o.v. 2024
Liquide middelen op de laatste dag van het boekjaar.
€ 45.000 uitgekeerd
78 % van de winst ging naar de aandeelhouders, de rest bleef in het bedrijf.
Mensen en middelen in 2025
0
Gemiddeld over het boekjaar, volgens de sociale balans.
€ 5.383
▼ 45% t.o.v. 2024
Boekwaarde van voertuigen, meubilair en materieel.
Schulden eind 2025
€ 79.226
▼ 5% t.o.v. 2024
Dit jaar wordt € 4.309 afgelost. In dit ritme is de lange lening over ≈ 18 jaar weg.
€ 12.982
▼ 5% t.o.v. 2024
Openstaande facturen van leveranciers op de laatste dag van het boekjaar.
€ 24.312
▲ 72% t.o.v. 2024
Nog te betalen vennootschapsbelasting en btw. Geen loonschuld: er staat niets open aan personeel of RSZ.
| 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | Verschil 2024 → 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|
| Brutomarge | € 113.496 | € 124.841 | € 41.657 | € 101.936 | ▲ 145% |
| Winst na belastingen | € 85.923 | € 99.684 | € 24.159 | € 57.579 | ▲ 138% |
| Eigen vermogen | € 310.039 | € 409.722 | € 433.881 | € 446.460 | ▲ 3% |
| Totale schulden | € 178.992 | € 154.359 | € 116.527 | € 116.520 | |
| Cash | € 85.142 | € 72.340 | € 35.055 | € 121.659 | ▲ 247% |
| Terreinen & gebouwen | € 173.946 | € 85.911 | € 81.111 | € 76.311 | ▼ 6% |
| Opgepotte winst | € 303.839 | € 403.522 | € 427.681 | € 440.260 | ▲ 3% |
| Dividend | € 0 | € 0 | € 0 | € 45.000 | |
| Bankschulden | € 145.858 | € 105.911 | € 83.455 | € 79.226 | ▼ 5% |
| Balanstotaal | € 489.030 | € 564.081 | € 550.408 | € 562.980 | ▲ 2% |
Kerncijfers van MOSAICS, boekjaren 2022 tot 2025, uit de jaarrekeningen neergelegd bij de Nationale Bank van België.Volgende jaarrekening (boekjaar 2026) verwacht vóór 30 januari 2027.
Wat is er gebeurd met MOSAICS?
Wat er de jongste jaren bij MOSAICS gebeurde, volgens het Belgisch Staatsblad, de KBO en de Nationale Bank:
- Nieuwe jaarrekening boekjaar 2025: winst van € 57.579 (▲ 138% t.o.v. 2024). Bron: NBB ↗
- Nieuwe vestiging in Dilbeek. KBO
- Nieuwe vestiging in Pajottegem. KBO
- Start van de onderneming volgens de KBO. KBO
Samengevat
Van € 85.923 winst in 2022 naar € 57.579 winst in 2025.
Betaalde al € 90.407 vennootschapsbelasting sinds 2022.
Beste jaar ooit: 2023, met € 99.684 winst.
Keerde in totaal € 45.000 dividend uit aan de eigenaars.
Bestuur
Achter MOSAICS zit Marijke Van Cauteren. Zelf heeft het 51.1% van Franklin Talent.
Bestuurders
Volgens jaarrekening 2025
Vestigingen
Vestigingseenheden
Fysieke locaties van dit bedrijf
Thaborstraat 37
1700 Dilbeek
Kerkstraat 3
1755 Pajottegem
Actief sinds 28 mei 2003
Wat is een vestigingseenheid? Een vestigingseenheid is een plaats die geografisch kan worden geïdentificeerd en waar activiteiten van de onderneming worden uitgeoefend.
Gegevens
- Ondernemingsnummer
- 0480.061.809
- Btw-nummer
- BE 0480.061.809
- Maatschappelijke zetel
- Thaborstraat 37, 1700 Dilbeek
- Namen & benamingen
- MOSAICS
- Type onderneming
- Rechtspersoon
- Juridische vorm
- Besloten Vennootschap
- Juridische situatie
- Normale toestand
- Startdatum
- 22 april 2003
- Peppol
- Actief · Actief sinds 1 jan 2001
- Activiteiten · NACE
Activiteiten van adviesbureaus op het gebied van bedrijfsvoering en overig managementadvies
Overige adviesbureaus op het gebied van bedrijfsvoering en beheer
Overige adviesbureaus op het gebied van bedrijfsbeheer; adviesbureaus op het gebied van bedrijfsvoering
Administratieve en ondersteunende activiteiten ten behoeve van kantoren
Groothandel in kleding, met uitzondering van werk- en onderkleding
Activiteiten van vertalers
Activiteiten van reclamebureaus
Activiteiten van adviesbureaus op het gebied van public relations en communicatie
+8