Knipperlichten
Signalen uit de jaarrekening, de KBO en het Staatsblad, elk met drempel en bron. Geen score, geen oordeel.
-
Verlies twee jaar op rij NBB
Negatief resultaat in 2024 en 2025.
-
Krappe liquiditeit NBB
Cash en vorderingen dekken 30 % van de kortlopende schulden in 2025; drempel 65 %.
Financiën
Boekjaar 2025
RES ARS uit Sint-Gillis (bij-Brussel), ondernemingsnummer BE0473760074, sloot boekjaar 2025 af met een resultaat van € -11.180 na belastingen. Over dat boekjaar noteerde RES ARS een brutomarge van € -6.857 en een eigen vermogen van € 21.586. Tegenover boekjaar 2024 ging het resultaat van € -31.381 naar € -11.180. Het bedrijf draaide verlies. Er zit een gezonde buffer in het bedrijf. Sterke eigen buffer tegenover de schulden. De jongste jaarrekening werd op 31 augustus 2026 neergelegd bij de Nationale Bank van België.
€ 21.586
▼ 34% t.o.v. 2024
Bezit min schulden, volgens de boeken. Wat overblijft als alles vandaag verkocht en betaald wordt.
€ -11.180
▲ 64 % minder verlies dan in 2024
Winst na belastingen over het boekjaar.
€ 3.305
▲ 8% t.o.v. 2024
Liquide middelen op de laatste dag van het boekjaar.
Verlies, niets uit te keren
De reserves zakten naar € 2.986.
Mensen en middelen in 2025
≈ 1
Geen personeel op de loonlijst. Eén bestuurder, dus wellicht werkt die zelf in de zaak.
€ 113
▼ 90% t.o.v. 2024
Boekwaarde van voertuigen, meubilair en materieel.
Schulden eind 2025
Geen
Geen leningen bij de bank op de laatste dag van het boekjaar.
€ 75
▼ 82% t.o.v. 2024
Openstaande facturen van leveranciers op de laatste dag van het boekjaar.
€ 64
▼ 94% t.o.v. 2024
Nog te betalen vennootschapsbelasting en btw. Geen loonschuld: er staat niets open aan personeel of RSZ.
| 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | Verschil 2024 → 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|
| Brutomarge | € 20.297 | € 32.184 | € -22.311 | € -6.857 | ▲ € 15.454 |
| Winst na belastingen | € 7.273 | € 18.790 | € -31.381 | € -11.180 | ▲ € 20.201 |
| Eigen vermogen | € 45.357 | € 64.148 | € 32.766 | € 21.586 | ▼ 34% |
| Totale schulden | € 53.991 | € 13.383 | € 9.627 | € 20.458 | ▲ 113% |
| Cash | € 4.084 | € 8.317 | € 3.057 | € 3.305 | ▲ 8% |
| Terreinen & gebouwen | € 34.214 | € 33.307 | € 32.400 | € 31.493 | ▼ 3% |
| Opgepotte winst | € 26.757 | € 45.548 | € 14.166 | € 2.986 | ▼ 79% |
| Bankschulden | € 23.602 | € 0 | € 0 | € 0 | |
| Balanstotaal | € 99.348 | € 77.531 | € 42.393 | € 42.043 | ▼ 1% |
| Werknemers (VTE) | 0,1 | - | - | 0 |
Kerncijfers van RES ARS, boekjaren 2022 tot 2025, uit de jaarrekeningen neergelegd bij de Nationale Bank van België.Volgende jaarrekening (boekjaar 2026) verwacht vóór 31 juli 2027.
Wat is er gebeurd met RES ARS?
Wat er de jongste jaren bij RES ARS gebeurde, volgens het Belgisch Staatsblad, de KBO en de Nationale Bank:
- Nieuwe jaarrekening boekjaar 2025: verlies van € 11.180. te laat neergelegd Bron: NBB ↗
- Nieuwe vestiging in Sint-Gillis (bij-Brussel). KBO
- Start van de onderneming volgens de KBO. KBO
- Angel Fernandez Garcia werd bestuurder. NBB
Samengevat
Van € 7.273 winst in 2022 naar € 11.180 verlies in 2025.
Betaalde al € 13.189 vennootschapsbelasting sinds 2022.
Beste jaar ooit: 2023, met € 18.790 winst.
Bestuur
Achter RES ARS zit Angel Fernandez Garcia.
Bestuurders
Volgens jaarrekening 2025
Angel Fernandez Garcia
Gedelegeerd bestuurder
sinds 2001
Vestigingen
Vestigingseenheden
Fysieke locaties van dit bedrijf
Sint-Bernardusstraat 161
1060 Sint-Gillis (bij-Brussel)
Wie zit hier nog?
Eén gebouw vol ondernemers of één drukbezette brievenbus? Nog 1 bedrijven zijn op dit adres geregistreerd.
Alle bedrijven op dit adres →Wat is een vestigingseenheid? Een vestigingseenheid is een plaats die geografisch kan worden geïdentificeerd en waar activiteiten van de onderneming worden uitgeoefend.
Gegevens
- Ondernemingsnummer
- 0473.760.074
- Btw-nummer
- BE 0473.760.074
- Maatschappelijke zetel
- Sint-Bernardusstraat 161, 1060 Sint-Gillis (bij-Brussel)
- Namen & benamingen
- RES ARS
- Type onderneming
- Rechtspersoon
- Juridische vorm
- Besloten Vennootschap
- Juridische situatie
- Normale toestand
- Startdatum
- 9 januari 2001
- Peppol
- Actief · Actief sinds 22 aug 2024
- Activiteiten · NACE
Reparatie en onderhoud van computers en communicatieapparatuur
Onderhoud en reparatie van computers en van boekhoud- en overige kantoormachines
Reparatie van computers en randapparatuur
Organisatie van congressen en beurzen
Beoefening van uitvoerende kunsten door zelfstandig werkende artiesten
Overige detailhandel in nieuwe artikelen neg
Zelfstandig werkende kunstenaars en artiesten
Overige gespecialiseerde detailhandel in artikelen, andere dan voedingsmiddelen, n.e.g.
+1