Knipperlichten
Signalen uit de jaarrekening, de KBO en het Staatsblad, elk met drempel en bron. Geen score, geen oordeel.
-
Krappe liquiditeit NBB
Cash en vorderingen dekken 13 % van de kortlopende schulden in 2025; drempel 65 %.
Financiën
Boekjaar 2025
V.D.B. MAZOUT uit Puurs-Sint-Amands, ondernemingsnummer BE0471369718, sloot boekjaar 2025 af met een resultaat van € 5.598 na belastingen. Over dat boekjaar noteerde V.D.B. MAZOUT een brutomarge van € 147.876 en een eigen vermogen van € 688.064. Tegenover boekjaar 2024 ging het resultaat van € 36.482 naar € 5.598. Het bedrijf draait winst. Er zit een gezonde buffer in het bedrijf. Sterke eigen buffer tegenover de schulden. De jongste jaarrekening werd op 23 juni 2026 neergelegd bij de Nationale Bank van België.
€ 688.064
▼ 1% t.o.v. 2024
Bezit min schulden, volgens de boeken. Wat overblijft als alles vandaag verkocht en betaald wordt.
€ 5.598
▼ 85% t.o.v. 2024
Winst na belastingen over het boekjaar.
€ 33.036
▼ 52% t.o.v. 2024
Liquide middelen op de laatste dag van het boekjaar.
Blijft in het bedrijf
Geen dividend over 2025. De opgepotte winst groeide naar € 613.696.
Mensen en middelen in 2025
€ 53.962
Waarvan in leasing € 46.801.
Schulden eind 2025
€ 924.293
▼ 32% t.o.v. 2024
Dit jaar wordt € 136.479 afgelost. In dit ritme is de lange lening over ≈ 7 jaar weg.
€ 4.204
▲ 77% t.o.v. 2024
Openstaande facturen van leveranciers op de laatste dag van het boekjaar.
€ 38.767
▲ 196% t.o.v. 2024
Nog te betalen belastingen, btw en sociale bijdragen.
| 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | Verschil 2024 → 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|
| Brutomarge | € 158.971 | € 161.586 | € 126.464 | € 147.876 | ▲ 17% |
| Winst na belastingen | € -1.093.850 | € 58.678 | € 36.482 | € 5.598 | ▼ 85% |
| Eigen vermogen | € 698.943 | € 757.621 | € 695.103 | € 688.064 | ▼ 1% |
| Totale schulden | € 1.812.249 | € 1.684.436 | € 1.681.952 | € 1.259.133 | ▼ 25% |
| Cash | € 27.476 | € 65.853 | € 68.623 | € 33.036 | ▼ 52% |
| Terreinen & gebouwen | € 1.218.817 | € 1.146.820 | € 1.074.822 | € 1.002.824 | ▼ 7% |
| Opgepotte winst | € 624.575 | € 683.253 | € 620.735 | € 613.696 | ▼ 1% |
| Dividend | € 0 | € 0 | € 99.000 | € 0 | ▼ 100% |
| Bankschulden | € 1.649.626 | € 1.501.625 | € 1.360.372 | € 924.293 | ▼ 32% |
| Balanstotaal | € 2.600.822 | € 2.526.415 | € 2.456.141 | € 2.021.010 | ▼ 18% |
Kerncijfers van V.D.B. MAZOUT, boekjaren 2022 tot 2025, uit de jaarrekeningen neergelegd bij de Nationale Bank van België.Volgende jaarrekening (boekjaar 2026) verwacht vóór 31 juli 2027.
Wat is er gebeurd met V.D.B. MAZOUT?
Wat er de jongste jaren bij V.D.B. MAZOUT gebeurde, volgens het Belgisch Staatsblad, de KBO en de Nationale Bank:
- Nieuwe jaarrekening boekjaar 2025: winst van € 5.598 (▼ 85% t.o.v. 2024). Bron: NBB ↗
- Guy Vandenbussche werd bestuurder. NBB
- Pascal Vandenbussche werd bestuurder. NBB
- Nieuwe vestiging in Puurs-Sint-Amands. KBO
- Start van de onderneming volgens de KBO. KBO
Samengevat
Van € 1,1 miljoen verlies in 2022 naar € 5.598 winst in 2025.
Betaalde al € 64.723 vennootschapsbelasting sinds 2022.
Beste jaar ooit: 2023, met € 58.678 winst.
Keerde in totaal € 99.000 dividend uit aan de eigenaars.
Bestuur
Achter V.D.B. MAZOUT zitten Guy Vandenbussche en Pascal Vandenbussche. Dezelfde mensen zitten ook achter PELLETFACTORY.
Bestuurders
Volgens jaarrekening 2025
sinds 2013
sinds 2013
Vestigingen
Vestigingseenheden
Fysieke locaties van dit bedrijf
G. Gezellelaan 111
2870 Puurs-Sint-Amands
Wie zit hier nog?
Eén gebouw vol ondernemers of één drukbezette brievenbus? Nog 1 bedrijven zijn op dit adres geregistreerd.
Alle bedrijven op dit adres →Wat is een vestigingseenheid? Een vestigingseenheid is een plaats die geografisch kan worden geïdentificeerd en waar activiteiten van de onderneming worden uitgeoefend.
Gegevens
- Ondernemingsnummer
- 0471.369.718
- Btw-nummer
- BE 0471.369.718
- Maatschappelijke zetel
- G. Gezellelaan 111, 2870 Puurs-Sint-Amands
- Namen & benamingen
- V.D.B. MAZOUT
- Type onderneming
- Rechtspersoon
- Juridische vorm
- Naamloze vennootschap
- Juridische situatie
- Normale toestand
- Startdatum
- 6 maart 2000
- Peppol
- Actief · Actief sinds 25 nov 2025
- Activiteiten · NACE
Detailhandel in motorbrandstoffen
Verhuur en exploitatie van eigen of geleased niet-residentieel onroerend goed, exclusief terreinen
Algemeen onderhoud en reparatie van auto's en lichte bestelwagens (<= 3,5 ton)
Overige detailhandel in nieuwe artikelen neg
Onderhoud en reparatie van auto's
Overige gespecialiseerde detailhandel in artikelen, andere dan voedingsmiddelen, n.e.g.
Verhuur van niet-residentiële gebouwen
Algemeen onderhoud en reparatie van auto's en lichte bestelwagens (= 3,5 ton)