Financiën
Boekjaar 2025
FLORENSIS BELGIUM uit Puurs-Sint-Amands, ondernemingsnummer BE0467266222, sloot boekjaar 2025 af met een resultaat van € 69.398 na belastingen. Over dat boekjaar noteerde FLORENSIS BELGIUM een brutomarge van € 270.685 en een eigen vermogen van € 741.106. Tegenover boekjaar 2024 ging het resultaat van € 58.789 naar € 69.398. Winstgevend, en de winst groeit. De buffer groeit. Sterke eigen buffer tegenover de schulden. De jongste jaarrekening werd op 29 juni 2026 neergelegd bij de Nationale Bank van België.
€ 741.106
▲ 10% t.o.v. 2024
Bezit min schulden, volgens de boeken. Wat overblijft als alles vandaag verkocht en betaald wordt.
€ 69.398
▲ 18% t.o.v. 2024
Winst na belastingen over het boekjaar.
€ 567.466
▲ 178% t.o.v. 2024
Liquide middelen op de laatste dag van het boekjaar.
Blijft in het bedrijf
Geen dividend over 2025. De opgepotte winst groeide naar € 668.058.
Mensen en middelen in 2025
1
▲ 0,2 t.o.v. 2024
Gemiddeld over het boekjaar, volgens de sociale balans.
€ 172.410
▼ 4% t.o.v. 2024
€ 172.400 per voltijdse kracht. Alleen personeel op de loonlijst. Wat de bestuurder zichzelf uitkeert, zit al in de brutomarge verrekend en staat niet apart in de jaarrekening.
Schulden eind 2025
Geen
Geen leningen bij de bank op de laatste dag van het boekjaar.
€ 126.584
▲ 32% t.o.v. 2024
Openstaande facturen van leveranciers op de laatste dag van het boekjaar.
€ 21.584
▲ 7% t.o.v. 2024
Nog te betalen belastingen, btw en sociale bijdragen.
| 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | Verschil 2024 → 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|
| Omzet | € 4.873.563 | - | - | - | |
| Brutomarge | - | € 431.042 | € 266.680 | € 270.685 | ▲ 2% |
| Winst na belastingen | € 53.222 | € 121.397 | € 58.789 | € 69.398 | ▲ 18% |
| Eigen vermogen | € 491.522 | € 612.919 | € 671.708 | € 741.106 | ▲ 10% |
| Totale schulden | € 473.958 | € 79.462 | € 130.185 | € 162.310 | ▲ 25% |
| Cash | € 34.413 | € 93.929 | € 204.082 | € 567.466 | ▲ 178% |
| Opgepotte winst | € 418.475 | € 539.872 | € 598.661 | € 668.058 | ▲ 12% |
| Balanstotaal | € 965.480 | € 692.381 | € 801.893 | € 903.415 | ▲ 13% |
| Werknemers (VTE) | 3,1 | 2 | 0,8 | 1 | ▲ 0,2 |
Kerncijfers van FLORENSIS BELGIUM, boekjaren 2022 tot 2025, uit de jaarrekeningen neergelegd bij de Nationale Bank van België.Volgende jaarrekening (boekjaar 2026) verwacht vóór 31 juli 2027.
Wat is er gebeurd met FLORENSIS BELGIUM?
Wat er de jongste jaren bij FLORENSIS BELGIUM gebeurde, volgens het Belgisch Staatsblad, de KBO en de Nationale Bank:
- Nieuwe jaarrekening boekjaar 2025: winst van € 69.398 (▲ 18% t.o.v. 2024). Bron: NBB ↗
- Florensis Holding B.V werd bestuurder. NBB
- Nieuwe vestiging in Puurs-Sint-Amands. KBO
- Start van de onderneming volgens de KBO. KBO
Samengevat
Van € 53.222 winst in 2022 naar € 69.398 winst in 2025.
Betaalde al € 132.304 vennootschapsbelasting sinds 2022.
Beste jaar ooit: 2023, met € 121.397 winst.
Gemiddeld € 270.700 toegevoegde waarde per werknemer in 2025.
Bestuur
Achter FLORENSIS BELGIUM zit Florensis Holding B.V.
Bestuurders
Volgens jaarrekening 2025
Florensis Holding B.V
Bestuurder · vertegenwoordigd door Leendert Hoogendoorn
sinds 2017
Vestigingen
Vestigingseenheden
Fysieke locaties van dit bedrijf
Boonhof 17
2890 Puurs-Sint-Amands
Boonhof 7
2890 Puurs-Sint-Amands
Actief sinds 15 december 1999
Wie zit hier nog?
Eén gebouw vol ondernemers of één drukbezette brievenbus? Nog 1 bedrijven zijn op dit adres geregistreerd.
Alle bedrijven op dit adres →Wat is een vestigingseenheid? Een vestigingseenheid is een plaats die geografisch kan worden geïdentificeerd en waar activiteiten van de onderneming worden uitgeoefend.
Gegevens
- Ondernemingsnummer
- 0467.266.222
- Btw-nummer
- BE 0467.266.222
- Maatschappelijke zetel
- Boonhof 17, 2890 Puurs-Sint-Amands
- Namen & benamingen
- FLORENSIS BELGIUM · HAMER
- Type onderneming
- Rechtspersoon
- Juridische vorm
- Besloten Vennootschap
- Juridische situatie
- Normale toestand
- Startdatum
- 12 november 1999
- Peppol
- Actief · Actief sinds 21 okt 2026
- Activiteiten · NACE
Groothandel in akkerbouwproducten en veevoeders, algemeen assortiment
Groothandel in granen, zaden en diervoeders
Groothandel in bloemen en planten