Financiën
Boekjaar 2025
Accolade uit Beveren-Kruibeke-Zwijndrecht, ondernemingsnummer BE0457810997, sloot boekjaar 2025 af met een resultaat van € 32.272 na belastingen. Over dat boekjaar noteerde Accolade een brutomarge van € 183.761 en een eigen vermogen van € 214.622. Tegenover boekjaar 2024 ging het resultaat van € 60.330 naar € 32.272. Het bedrijf draait winst. De buffer groeit. Sterke eigen buffer tegenover de schulden. De jongste jaarrekening werd op 9 maart 2026 neergelegd bij de Nationale Bank van België.
€ 214.622
▲ 18% t.o.v. 2024
Bezit min schulden, volgens de boeken. Wat overblijft als alles vandaag verkocht en betaald wordt.
€ 32.272
▼ 47% t.o.v. 2024
Winst na belastingen over het boekjaar.
€ 21.084
▼ 66% t.o.v. 2024
Liquide middelen op de laatste dag van het boekjaar.
Blijft in het bedrijf
Geen dividend over 2025. De opgepotte winst groeide naar € 208.425.
Mensen en middelen in 2025
2,4
Gemiddeld over het boekjaar, volgens de sociale balans.
€ 138.312
▲ 39% t.o.v. 2024
€ 57.600 per voltijdse kracht. Alleen personeel op de loonlijst. Wat de bestuurder zichzelf uitkeert, zit al in de brutomarge verrekend en staat niet apart in de jaarrekening.
Schulden eind 2025
Geen
Geen leningen bij de bank op de laatste dag van het boekjaar.
€ 7.103
▼ 32% t.o.v. 2024
Openstaande facturen van leveranciers op de laatste dag van het boekjaar.
€ 38.391
▼ 18% t.o.v. 2024
Nog te betalen belastingen, btw en sociale bijdragen.
| 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | Verschil 2024 → 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|
| Brutomarge | € 238.267 | € 245.873 | € 181.787 | € 183.761 | ▲ 1% |
| Winst na belastingen | € 51.727 | € 68.734 | € 60.330 | € 32.272 | ▼ 47% |
| Eigen vermogen | € 308.417 | € 277.152 | € 182.350 | € 214.622 | ▲ 18% |
| Totale schulden | € 21.304 | € 128.273 | € 213.458 | € 69.713 | ▼ 67% |
| Cash | € 175.721 | € 165.808 | € 61.178 | € 21.084 | ▼ 66% |
| Opgepotte winst | € 289.817 | € 270.954 | € 176.153 | € 208.425 | ▲ 18% |
| Dividend | € 0 | € 100.000 | € 150.000 | € 0 | ▼ 100% |
| Bankschulden | € 0 | € 0 | € 552 | € 0 | ▼ 100% |
| Balanstotaal | € 329.722 | € 405.424 | € 395.808 | € 284.335 | ▼ 28% |
| Werknemers (VTE) | 2,4 | 2,4 | 2,4 | 2,4 |
Kerncijfers van Accolade, boekjaren 2022 tot 2025, uit de jaarrekeningen neergelegd bij de Nationale Bank van België.Volgende jaarrekening (boekjaar 2026) verwacht vóór 30 april 2027.
Wat is er gebeurd met Accolade?
Wat er de jongste jaren bij Accolade gebeurde, volgens het Belgisch Staatsblad, de KBO en de Nationale Bank:
- Nieuwe jaarrekening boekjaar 2025: winst van € 32.272 (▼ 47% t.o.v. 2024). Bron: NBB ↗
- Johan HILVEN werd bestuurder. NBB
- Nieuwe vestiging in Beveren-Kruibeke-Zwijndrecht. KBO
- Start van de onderneming volgens de KBO. KBO
Samengevat
Van € 51.727 winst in 2022 naar € 32.272 winst in 2025.
Betaalde al € 63.017 vennootschapsbelasting sinds 2022.
Beste jaar ooit: 2023, met € 68.734 winst.
Gemiddeld € 76.600 toegevoegde waarde per werknemer in 2025.
Bestuur
Het aandeel van VENHIL komt uit de eigen jaarrekening van die aandeelhouder; kleine vennootschappen melden hun aandeelhouders zelf niet.
AccoladeAchter Accolade zit Johan HILVEN. De aandelen zijn in handen van VENHIL (20%).
Vestigingen
Vestigingseenheden
Fysieke locaties van dit bedrijf
Dorp Oost 63 bus 1
2070 Beveren-Kruibeke-Zwijndrecht
Wie zit hier nog?
Eén gebouw vol ondernemers of één drukbezette brievenbus? Nog 2 bedrijven zijn op dit adres geregistreerd.
Alle bedrijven op dit adres →Wat is een vestigingseenheid? Een vestigingseenheid is een plaats die geografisch kan worden geïdentificeerd en waar activiteiten van de onderneming worden uitgeoefend.
Gegevens
- Ondernemingsnummer
- 0457.810.997
- Btw-nummer
- BE 0457.810.997
- Maatschappelijke zetel
- Dorp Oost 63 bus 1, 2070 Beveren-Kruibeke-Zwijndrecht
- Namen & benamingen
- Accolade
- Type onderneming
- Rechtspersoon
- Juridische vorm
- Besloten Vennootschap
- Juridische situatie
- Normale toestand
- Startdatum
- 12 april 1996
- Peppol
- Actief · Actief sinds 18 okt 2025
- Contact
- accoladenet.be [email protected]
- Activiteiten · NACE
Activiteiten van (gecertificeerde) (fiscaal) accountants