Knipperlichten
Signalen uit de jaarrekening, de KBO en het Staatsblad, elk met drempel en bron. Geen score, geen oordeel.
-
Krappe liquiditeit NBB
Cash en vorderingen dekken 15 % van de kortlopende schulden in 2025; drempel 65 %.
Financiën
Boekjaar 2025
GFI uit Mechelen, ondernemingsnummer BE0456632349, sloot boekjaar 2025 af met een resultaat van € 152.275 na belastingen. Over dat boekjaar noteerde GFI een brutomarge van € 507.274 en een eigen vermogen van € 1,4 miljoen. Tegenover boekjaar 2024 ging het resultaat van € 100.604 naar € 152.275. Winstgevend, en de winst groeit. De buffer groeit. De schulden zijn onder controle. De jongste jaarrekening werd op 13 augustus 2026 neergelegd bij de Nationale Bank van België.
€ 1,4 miljoen
▲ 12% t.o.v. 2024
Bezit min schulden, volgens de boeken. Wat overblijft als alles vandaag verkocht en betaald wordt.
€ 152.275
▲ 51% t.o.v. 2024
Winst na belastingen over het boekjaar.
€ 320.097
▲ 71% t.o.v. 2024
Liquide middelen op de laatste dag van het boekjaar.
Blijft in het bedrijf
Geen dividend over 2025. De opgepotte winst groeide naar € 965.778.
Mensen en middelen in 2025
€ 32.872
▼ 35% t.o.v. 2024
Boekwaarde van voertuigen, meubilair en materieel.
Schulden eind 2025
€ 182.005
▼ 17% t.o.v. 2024
Dit jaar wordt € 37.158 afgelost. In dit ritme is de lange lening over ≈ 5 jaar weg.
€ 3.825
▲ 32% t.o.v. 2024
Openstaande facturen van leveranciers op de laatste dag van het boekjaar.
€ 48.375
▲ 18% t.o.v. 2024
Nog te betalen vennootschapsbelasting en btw. Geen loonschuld: er staat niets open aan personeel of RSZ.
| 2023 | 2023 | 2024 | 2025 | Verschil 2024 → 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|
| Brutomarge | € 370.387 | € 163.100 | € 440.196 | € 507.274 | ▲ 15% |
| Winst na belastingen | € 74.137 | € 21.393 | € 100.604 | € 152.275 | ▲ 51% |
| Eigen vermogen | € 1.131.291 | € 1.134.684 | € 1.288.504 | € 1.440.778 | ▲ 12% |
| Totale schulden | € 3.055.095 | € 3.099.408 | € 3.084.858 | € 3.087.421 | |
| Cash | € 36.686 | € 41.977 | € 186.723 | € 320.097 | ▲ 71% |
| Terreinen & gebouwen | € 2.183.428 | € 2.114.731 | € 2.733.629 | € 2.603.501 | ▼ 5% |
| Opgepotte winst | € 656.291 | € 659.684 | € 813.504 | € 965.778 | ▲ 19% |
| Dividend | € 0 | € 18.000 | € 0 | € 0 | |
| Bankschulden | € 272.301 | € 254.534 | € 218.564 | € 182.005 | ▼ 17% |
| Balanstotaal | € 4.186.386 | € 4.234.092 | € 4.451.809 | € 4.597.174 | ▲ 3% |
Kerncijfers van GFI, boekjaren 2023 tot 2025, uit de jaarrekeningen neergelegd bij de Nationale Bank van België.Volgende jaarrekening (boekjaar 2026) verwacht vóór 31 juli 2027.
Wat is er gebeurd met GFI?
Wat er de jongste jaren bij GFI gebeurde, volgens het Belgisch Staatsblad, de KBO en de Nationale Bank:
- Alenico stopte als bestuurder. NBB
- Nieuwe jaarrekening boekjaar 2025: winst van € 152.275 (▲ 51% t.o.v. 2024). te laat neergelegd Bron: NBB ↗
- Alenico werd bestuurder. NBB
- Nieuwe vestiging in Mechelen. KBO
- Start van de onderneming volgens de KBO. KBO
Samengevat
Van € 74.137 winst in 2023 naar € 152.275 winst in 2025.
Betaalde al € 121.374 vennootschapsbelasting sinds 2023.
Beste jaar ooit: 2025, met € 152.275 winst.
Keerde in totaal € 18.000 dividend uit aan de eigenaars.
Bestuur
Zelf heeft het 100% van NIALI.
Bestuurders
Volgens jaarrekening 2025
sinds 2023 · tot 2030
Vestigingen
Vestigingseenheden
Fysieke locaties van dit bedrijf
Hombekerkouter(HOM) 39
2811 Mechelen
Wie zit hier nog?
Eén gebouw vol ondernemers of één drukbezette brievenbus? Nog 3 bedrijven zijn op dit adres geregistreerd.
Alle bedrijven op dit adres →Wat is een vestigingseenheid? Een vestigingseenheid is een plaats die geografisch kan worden geïdentificeerd en waar activiteiten van de onderneming worden uitgeoefend.
Gegevens
- Ondernemingsnummer
- 0456.632.349
- Btw-nummer
- BE 0456.632.349
- Maatschappelijke zetel
- Hombekerkouter(HOM) 39, 2811 Mechelen
- Namen & benamingen
- GFI
- Type onderneming
- Rechtspersoon
- Juridische vorm
- Naamloze vennootschap
- Juridische situatie
- Normale toestand
- Startdatum
- 24 november 1995
- Peppol
- Actief · Actief sinds 1 jan 2001
- Activiteiten · NACE
Detailhandel in farmaceutische producten
Activiteiten van adviesbureaus op het gebied van bedrijfsvoering en overig managementadvies
Overige adviesbureaus op het gebied van bedrijfsvoering en beheer
Overige adviesbureaus op het gebied van bedrijfsbeheer; adviesbureaus op het gebied van bedrijfsvoering