Actief · volgens de KBO, 26 september 2026

Le Pralin

BE0454779550

Rechtspersoon Besloten Vennootschap 1 vestiging

Le Pralin is volgens de KBO actief als: Activiteiten van adviesbureaus op het gebied van bedrijfsvoering en overig managementadvies. BV, gestart op 24 maart 1995, 1 vestiging.

Menenstraat 370, 8560 Wevelgem

Achter het bedrijf: Martine Vandenbulcke, Marc Vanwalleghem.

Actief voor

31 jaar, 6 maanden

Financiën

Boekjaar 2025

Le Pralin uit Wevelgem, ondernemingsnummer BE0454779550, sloot boekjaar 2025 af met een resultaat van € 9.366 na belastingen. Over dat boekjaar noteerde Le Pralin een brutomarge van € 12.829 en een eigen vermogen van € 396.434. Tegenover boekjaar 2024 ging het resultaat van € 11.620 naar € 9.366. Het bedrijf draait winst. Er zit een gezonde buffer in het bedrijf. Sterke eigen buffer tegenover de schulden. De jongste jaarrekening werd op 3 juni 2026 neergelegd bij de Nationale Bank van België.

Wat het waard is Gezond

€ 396.434

▼ 13% t.o.v. 2024

Bezit min schulden, volgens de boeken. Wat overblijft als alles vandaag verkocht en betaald wordt.

Winst Gezond

€ 9.366

▼ 19% t.o.v. 2024

Winst na belastingen over het boekjaar.

Geld op de bank

€ 42.045

▼ 43% t.o.v. 2024

Liquide middelen op de laatste dag van het boekjaar.

Waar de winst naartoe gaat Keert uit

€ 71.000 uitgekeerd

Meer dan de winst van het jaar ging naar de aandeelhouders; de reserves zakten.

Mensen en middelen in 2025

Voertuigen en materieel

€ 15.037

▼ 26% t.o.v. 2024

Boekwaarde van voertuigen, meubilair en materieel.

Schulden eind 2025

Bankschulden

Geen

Geen leningen bij de bank op de laatste dag van het boekjaar.

Aan leveranciers

€ 417

▼ 85% t.o.v. 2024

Openstaande facturen van leveranciers op de laatste dag van het boekjaar.

Belastingen en lonen

€ 4.902

▼ 44% t.o.v. 2024

Nog te betalen belastingen, btw en sociale bijdragen.

Wil je zien hoe we een dossier in de Pro-versie nog verder uitpluizen? Bekijk gratis het voorbeeld van De Lijn en geef feedback →

Kerncijfers per boekjaar Download kerncijfers (CSV)
2022202320242025Verschil 2024 → 2025
Brutomarge € 97.155 € -10.205 € 20.869 € 12.829 ▼ 39%
Winst na belastingen € 23.400 € -14.932 € 11.620 € 9.366 ▼ 19%
Eigen vermogen € 655.045 € 536.114 € 458.068 € 396.434 ▼ 13%
Totale schulden € 60.629 € 28.044 € 24.218 € 22.886 ▼ 6%
Cash € 92.810 € 37.398 € 73.406 € 42.045 ▼ 43%
Terreinen & gebouwen € 12.396 € 5.265 € 0 -
Opgepotte winst € 617.861 € 498.930 € 420.884 € 359.250 ▼ 15%
Dividend € 3.650 € 104.000 € 89.666 € 71.000 ▼ 21%
Bankschulden € 35.732 € 15.412 € 0 € 0
Balanstotaal € 716.617 € 564.163 € 482.286 € 419.319 ▼ 13%

Kerncijfers van Le Pralin, boekjaren 2022 tot 2025, uit de jaarrekeningen neergelegd bij de Nationale Bank van België.Volgende jaarrekening (boekjaar 2026) verwacht vóór 31 juli 2027.

Wat is er gebeurd met Le Pralin?

Wat er de jongste jaren bij Le Pralin gebeurde, volgens het Belgisch Staatsblad, de KBO en de Nationale Bank:

  • Nieuwe jaarrekening boekjaar 2025: winst van € 9.366 (▼ 19% t.o.v. 2024). Bron: NBB ↗
  • Marc Vanwalleghem werd bestuurder. NBB
  • Martine Vandenbulcke werd bestuurder. NBB
  • Nieuwe vestiging in Wevelgem. KBO
  • Start van de onderneming volgens de KBO. KBO

Samengevat

Van € 23.400 winst in 2022 naar € 9.366 winst in 2025.

Betaalde al € 18.241 vennootschapsbelasting sinds 2022.

Beste jaar ooit: 2022, met € 23.400 winst.

Keerde in totaal € 268.316 dividend uit aan de eigenaars.

Bestuur

Martine Vandenbulcke Marc Vanwalleghem
Le Pralin

Achter Le Pralin zitten Martine Vandenbulcke en Marc Vanwalleghem.

Bekijk het volledige netwerk in de app

Bestuurders

Volgens jaarrekening 2025

Martine Vandenbulcke

Bestuurder

sinds 2014

Marc Vanwalleghem

Bestuurder

sinds 2014

Vestigingen

Vestigingseenheden

Fysieke locaties van dit bedrijf

Maatschappelijke zetel

Menenstraat 370

8560 Wevelgem

Wie zit hier nog?

Eén gebouw vol ondernemers of één drukbezette brievenbus? Nog 1 bedrijven zijn op dit adres geregistreerd.

Alle bedrijven op dit adres →

Wat is een vestigingseenheid? Een vestigingseenheid is een plaats die geografisch kan worden geïdentificeerd en waar activiteiten van de onderneming worden uitgeoefend.

Gegevens

Ondernemingsnummer
0454.779.550
Btw-nummer
BE 0454.779.550
Maatschappelijke zetel
Menenstraat 370, 8560 Wevelgem
Namen & benamingen
Le Pralin
Type onderneming
Rechtspersoon
Juridische vorm
Besloten Vennootschap
Juridische situatie
Normale toestand
Startdatum
24 maart 1995
Peppol
Actief · Actief sinds 29 jan 2026
Activiteiten · NACE

Activiteiten van adviesbureaus op het gebied van bedrijfsvoering en overig managementadvies

Veelgestelde vragen

Wat doet Le Pralin?
Le Pralin is volgens de KBO actief als: Activiteiten van adviesbureaus op het gebied van bedrijfsvoering en overig managementadvies. BV, gestart op 24 maart 1995, 1 vestiging.
Wat is het adres van Le Pralin?
De maatschappelijke zetel van Le Pralin is gevestigd te Menenstraat 370, 8560 Wevelgem.
Is Le Pralin nog actief?
Ja. Volgens de KBO (26 september 2026) is Le Pralin actief, juridische situatie “Normale toestand”, gestart op 24 maart 1995.
Is Le Pralin geregistreerd op Peppol?
Ja, Le Pralin is geregistreerd op het Peppol netwerk met ID 0208:0454779550.
Wat is het ondernemingsnummer van Le Pralin?
Het ondernemingsnummer van Le Pralin is BE0454779550.
Wanneer is Le Pralin opgericht?
Le Pralin is opgericht op 24 maart 1995.