Knipperlichten
Signalen uit de jaarrekening, de KBO en het Staatsblad, elk met drempel en bron. Geen score, geen oordeel.
-
Negatief eigen vermogen NBB
Meer schulden dan bezittingen in 1 van de laatste 4 boekjaren.
-
Team krimpt NBB
Het aantal VTE daalde twee jaar op rij, van 7,7 naar 5.
-
Juridische toestand KBO
Opening faillissement volgens de KBO.
Financiën
Boekjaar 2025
C.P.H. Montagebouw en Handel uit Kontich, ondernemingsnummer BE0451449183, sloot boekjaar 2025 af met een resultaat van € -741.992 na belastingen. Over dat boekjaar noteerde C.P.H. Montagebouw en Handel een brutomarge van € 70.329 en een eigen vermogen van € -389.595. Tegenover boekjaar 2024 ging het resultaat van € 1.450 naar € -741.992. Het bedrijf draaide verlies. Meer schulden dan bezittingen. Veel schulden tegenover weinig eigen buffer. De jongste jaarrekening werd op 30 juni 2026 neergelegd bij de Nationale Bank van België.
€ -389.595
▼ € 741.992 t.o.v. 2024
Bezit min schulden, volgens de boeken. Wat overblijft als alles vandaag verkocht en betaald wordt.
€ -741.992
▼ in 2024 nog € 1.450 winst
Winst na belastingen over het boekjaar.
€ 38.335
▼ 78% t.o.v. 2024
Liquide middelen op de laatste dag van het boekjaar.
Verlies, niets uit te keren
De reserves zakten naar € -408.187.
Mensen en middelen in 2025
5
▼ 2,2 t.o.v. 2024
Gemiddeld over het boekjaar, volgens de sociale balans.
€ 341.556
▼ 28% t.o.v. 2024
€ 68.300 per voltijdse kracht. Alleen personeel op de loonlijst. Wat de bestuurder zichzelf uitkeert, zit al in de brutomarge verrekend en staat niet apart in de jaarrekening.
Schulden eind 2025
Geen
Geen leningen bij de bank op de laatste dag van het boekjaar.
€ 217.186
▼ 44% t.o.v. 2024
Openstaande facturen van leveranciers op de laatste dag van het boekjaar.
€ 30.912
▼ 48% t.o.v. 2024
Nog te betalen belastingen, btw en sociale bijdragen.
| 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | Verschil 2024 → 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|
| Brutomarge | € 502.239 | € 595.633 | € 514.760 | € 70.329 | ▼ 86% |
| Winst na belastingen | € 110.445 | € 77.089 | € 1.450 | € -741.992 | ▼ € 743.442 |
| Eigen vermogen | € 350.858 | € 350.947 | € 352.397 | € -389.595 | ▼ € 741.992 |
| Totale schulden | € 763.049 | € 637.444 | € 462.093 | € 248.125 | ▼ 46% |
| Cash | € 94.385 | € 73.450 | € 171.493 | € 38.335 | ▼ 78% |
| Opgepotte winst | € 332.266 | € 332.355 | € 333.805 | € -408.187 | ▼ € 741.992 |
| Dividend | € 110.000 | € 77.000 | € 0 | € 0 | |
| Bankschulden | € 35.543 | € 25.043 | € 14.368 | € 0 | ▼ 100% |
| Balanstotaal | € 1.341.407 | € 1.215.891 | € 1.041.990 | € 491.389 | ▼ 53% |
| Werknemers (VTE) | 5,7 | 7,7 | 7,2 | 5 | ▼ 2,2 |
Kerncijfers van C.P.H. Montagebouw en Handel, boekjaren 2022 tot 2025, uit de jaarrekeningen neergelegd bij de Nationale Bank van België.Volgende jaarrekening (boekjaar 2026) verwacht vóór 31 juli 2027.
Wat is er gebeurd met C.P.H. Montagebouw en Handel?
Wat er de jongste jaren bij C.P.H. Montagebouw en Handel gebeurde, volgens het Belgisch Staatsblad, de KBO en de Nationale Bank:
C.P.H. Montagebouw en Handel is actief volgens de KBO. Juridische situatie: Opening faillissement.
- Nieuwe jaarrekening boekjaar 2025: verlies van € 741.992 (▼ € 743.442 t.o.v. 2024). Bron: NBB ↗
- Alen Vetersek werd bestuurder. NBB
- Nieuwe vestiging in Kontich. KBO
- Start van de onderneming volgens de KBO. KBO
Samengevat
Van € 110.445 winst in 2022 naar € 741.992 verlies in 2025.
Betaalde al € 72.030 vennootschapsbelasting sinds 2022.
Beste jaar ooit: 2022, met € 110.445 winst.
Gemiddeld € 14.100 toegevoegde waarde per werknemer in 2025.
Bestuur
Het aandeel van ALPO INVEST komt uit de eigen jaarrekening van die aandeelhouder; kleine vennootschappen melden hun aandeelhouders zelf niet.
C.P.H. Montagebouw en HandelAchter C.P.H. Montagebouw en Handel zit Alen Vetersek. De aandelen zijn in handen van ALPO INVEST (100%).
Bestuurders
Volgens jaarrekening 2025
sinds 2023
Aandeelhouders
100%
Participaties
Geen participaties in andere bedrijven gemeld.
Vestigingen
Vestigingseenheden
Fysieke locaties van dit bedrijf
Groeningenlei 113
2550 Kontich
Wie zit hier nog?
Eén gebouw vol ondernemers of één drukbezette brievenbus? Nog 2 bedrijven zijn op dit adres geregistreerd.
Alle bedrijven op dit adres →Wat is een vestigingseenheid? Een vestigingseenheid is een plaats die geografisch kan worden geïdentificeerd en waar activiteiten van de onderneming worden uitgeoefend.
Gegevens
- Ondernemingsnummer
- 0451.449.183
- Btw-nummer
- BE 0451.449.183
- Maatschappelijke zetel
- Groeningenlei 113, 2550 Kontich
- Namen & benamingen
- C.P.H. Montagebouw en Handel · C.P.H.
- Type onderneming
- Rechtspersoon
- Juridische vorm
- Besloten Vennootschap
- Juridische situatie
- Opening faillissement
- Startdatum
- 28 december 1993
- Peppol
- Actief · Actief sinds 3 jan 2026
- Activiteiten · NACE
Overige gespecialiseerde bouwactiviteiten, neg
Overige gespecialiseerde werkzaamheden in de bouw
Overige gespecialiseerde bouwwerkzaamheden
Groothandel in bouwmaterialen, algemeen assortiment
Groothandel in verf, vernis en bouwmaterialen, inclusief sanitair