Financiën
Boekjaar 2025
BEAVER & CO uit Antwerpen, ondernemingsnummer BE0450978041, sloot boekjaar 2025 af met een resultaat van € 29.396 na belastingen. Over dat boekjaar noteerde BEAVER & CO een brutomarge van € 54.218 en een eigen vermogen van € 265.559. Tegenover boekjaar 2024 ging het resultaat van € 3.774 naar € 29.396. Winstgevend, en de winst groeit. De buffer groeit. Sterke eigen buffer tegenover de schulden. De jongste jaarrekening werd op 5 maart 2026 neergelegd bij de Nationale Bank van België.
€ 265.559
▲ 12% t.o.v. 2024
Bezit min schulden, volgens de boeken. Wat overblijft als alles vandaag verkocht en betaald wordt.
€ 29.396
▲ € 25.622 t.o.v. 2024
Winst na belastingen over het boekjaar.
€ 40.395
▲ 57% t.o.v. 2024
Liquide middelen op de laatste dag van het boekjaar.
Blijft in het bedrijf
Geen dividend over 2025. De opgepotte winst groeide naar € 228.359.
Mensen en middelen in 2025
€ 27.673
▼ 2% t.o.v. 2024
Boekwaarde van voertuigen, meubilair en materieel.
Schulden eind 2025
Geen
Geen leningen bij de bank op de laatste dag van het boekjaar.
€ 3.471
▲ 135% t.o.v. 2024
Openstaande facturen van leveranciers op de laatste dag van het boekjaar.
€ 14.922
▲ 145% t.o.v. 2024
Nog te betalen vennootschapsbelasting en btw. Geen loonschuld: er staat niets open aan personeel of RSZ.
| 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | Verschil 2024 → 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|
| Brutomarge | € 16.231 | € 11.191 | € 26.373 | € 54.218 | ▲ 106% |
| Winst na belastingen | € 7.321 | € -13.737 | € 3.774 | € 29.396 | ▲ € 25.622 |
| Eigen vermogen | € 155.979 | € 356.389 | € 236.163 | € 265.559 | ▲ 12% |
| Totale schulden | € 64.592 | € 45.498 | € 15.851 | € 18.393 | ▲ 16% |
| Cash | € 33.026 | € 175.268 | € 25.781 | € 40.395 | ▲ 57% |
| Terreinen & gebouwen | € 172.971 | € 194.988 | € 192.341 | € 192.365 | |
| Opgepotte winst | € 137.379 | € 319.189 | € 198.963 | € 228.359 | ▲ 15% |
| Dividend | € 0 | € 0 | € 124.000 | € 0 | ▼ 100% |
| Balanstotaal | € 220.571 | € 401.887 | € 252.014 | € 283.952 | ▲ 13% |
Kerncijfers van BEAVER & CO, boekjaren 2022 tot 2025, uit de jaarrekeningen neergelegd bij de Nationale Bank van België.Volgende jaarrekening (boekjaar 2026) verwacht vóór 30 april 2027.
Wat is er gebeurd met BEAVER & CO?
Wat er de jongste jaren bij BEAVER & CO gebeurde, volgens het Belgisch Staatsblad, de KBO en de Nationale Bank:
- Nieuwe jaarrekening boekjaar 2025: winst van € 29.396 (▲ € 25.622 t.o.v. 2024). Bron: NBB ↗
- Eric Vervaeke werd bestuurder. NBB
- Florentina Mannaerts werd bestuurder. NBB
- Nieuwe vestiging in Antwerpen. KBO
- Start van de onderneming volgens de KBO. KBO
Samengevat
Van € 7.321 winst in 2022 naar € 29.396 winst in 2025.
Betaalde al € 19.499 vennootschapsbelasting sinds 2022.
Beste jaar ooit: 2025, met € 29.396 winst.
Keerde in totaal € 124.000 dividend uit aan de eigenaars.
Bestuur
Achter BEAVER & CO zitten Eric Vervaeke en Florentina Mannaerts.
Bestuurders
Volgens jaarrekening 2025
Eric Vervaeke
Bestuurder
sinds 2023
Florentina Mannaerts
Bestuurder
sinds 2023
Vestigingen
Vestigingseenheden
Fysieke locaties van dit bedrijf
Tabakvest 2
2000 Antwerpen
Wie zit hier nog?
Eén gebouw vol ondernemers of één drukbezette brievenbus? Nog 1 bedrijven zijn op dit adres geregistreerd.
Alle bedrijven op dit adres →Wat is een vestigingseenheid? Een vestigingseenheid is een plaats die geografisch kan worden geïdentificeerd en waar activiteiten van de onderneming worden uitgeoefend.
Gegevens
- Ondernemingsnummer
- 0450.978.041
- Btw-nummer
- BE 0450.978.041
- Maatschappelijke zetel
- Tabakvest 2, 2000 Antwerpen
- Namen & benamingen
- BEAVER & CO
- Type onderneming
- Rechtspersoon
- Juridische vorm
- Besloten Vennootschap
- Juridische situatie
- Normale toestand
- Startdatum
- 28 september 1993
- Peppol
- Actief · Actief sinds 1 jan 2001