Financiën
Boekjaar 2025
RUNNERS SERVICE KAMPENHOUT uit Kampenhout, ondernemingsnummer BE0447886612, sloot boekjaar 2025 af met een resultaat van € -31.773 na belastingen. Over dat boekjaar noteerde RUNNERS SERVICE KAMPENHOUT een brutomarge van € 14.219 en een eigen vermogen van € 486.342. Tegenover boekjaar 2024 ging het resultaat van € 18.630 naar € -31.773. Het bedrijf draaide verlies. Er zit een gezonde buffer in het bedrijf. Sterke eigen buffer tegenover de schulden. De jongste jaarrekening werd op 30 april 2026 neergelegd bij de Nationale Bank van België.
€ 486.342
▼ 6% t.o.v. 2024
Bezit min schulden, volgens de boeken. Wat overblijft als alles vandaag verkocht en betaald wordt.
€ -31.773
▼ in 2024 nog € 18.630 winst
Winst na belastingen over het boekjaar.
€ 100.829
▼ 28% t.o.v. 2024
Liquide middelen op de laatste dag van het boekjaar.
Verlies, niets uit te keren
De reserves zakten naar € 424.342.
Mensen en middelen in 2025
€ 31.872
▲ 18% t.o.v. 2024
Alleen personeel op de loonlijst. Wat de bestuurder zichzelf uitkeert, zit al in de brutomarge verrekend en staat niet apart in de jaarrekening.
€ 697
▼ 57% t.o.v. 2024
Boekwaarde van voertuigen, meubilair en materieel.
Schulden eind 2025
Geen
Geen leningen bij de bank op de laatste dag van het boekjaar.
€ 18.031
▲ 25% t.o.v. 2024
Openstaande facturen van leveranciers op de laatste dag van het boekjaar.
€ 12.704
▼ 50% t.o.v. 2024
Nog te betalen belastingen, btw en sociale bijdragen.
| 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | Verschil 2024 → 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|
| Brutomarge | € 19.872 | € 480.712 | € 63.176 | € 14.219 | ▼ 77% |
| Winst na belastingen | € -44.186 | € 306.024 | € 18.630 | € -31.773 | ▼ € 50.403 |
| Eigen vermogen | € 193.460 | € 499.485 | € 518.115 | € 486.342 | ▼ 6% |
| Totale schulden | € 571.626 | € 24.452 | € 42.781 | € 30.735 | ▼ 28% |
| Cash | € 40.610 | € 153.640 | € 139.956 | € 100.829 | ▼ 28% |
| Terreinen & gebouwen | € 323.300 | € 258.708 | € 286.646 | € 275.412 | ▼ 4% |
| Opgepotte winst | € 131.460 | € 437.485 | € 456.115 | € 424.342 | ▼ 7% |
| Balanstotaal | € 765.086 | € 641.382 | € 676.499 | € 630.688 | ▼ 7% |
Kerncijfers van RUNNERS SERVICE KAMPENHOUT, boekjaren 2022 tot 2025, uit de jaarrekeningen neergelegd bij de Nationale Bank van België.Volgende jaarrekening (boekjaar 2026) verwacht vóór 30 april 2027.
Wat is er gebeurd met RUNNERS SERVICE KAMPENHOUT?
Wat er de jongste jaren bij RUNNERS SERVICE KAMPENHOUT gebeurde, volgens het Belgisch Staatsblad, de KBO en de Nationale Bank:
- Nieuwe jaarrekening boekjaar 2025: verlies van € 31.773 (▼ € 50.403 t.o.v. 2024). Bron: NBB ↗
- Margaretha Bal werd bestuurder. NBB
- Mario Vandenhoute werd bestuurder. NBB
- Nieuwe vestiging in Kampenhout. KBO
- Start van de onderneming volgens de KBO. KBO
Samengevat
Van € 44.186 verlies in 2022 naar € 31.773 verlies in 2025.
Betaalde al € 3.854 vennootschapsbelasting sinds 2022.
Beste jaar ooit: 2023, met € 306.024 winst.
Bestuur
Achter RUNNERS SERVICE KAMPENHOUT zitten Mario Vandenhoute en Margaretha Bal.
Bestuurders
Volgens jaarrekening 2025
Mario Vandenhoute
Gedelegeerd bestuurder
sinds 1998
Margaretha Bal
Bestuurder
sinds 2016
Vestigingen
Vestigingseenheden
Fysieke locaties van dit bedrijf
Tiendeschuurstraat 194
1910 Kampenhout
Haachtsesteenweg 132
1910 Kampenhout
Actief sinds 27 januari 1993
Wie zit hier nog?
Eén gebouw vol ondernemers of één drukbezette brievenbus? Nog 1 bedrijven zijn op dit adres geregistreerd.
Alle bedrijven op dit adres →Wat is een vestigingseenheid? Een vestigingseenheid is een plaats die geografisch kan worden geïdentificeerd en waar activiteiten van de onderneming worden uitgeoefend.
Gegevens
- Ondernemingsnummer
- 0447.886.612
- Btw-nummer
- BE 0447.886.612
- Maatschappelijke zetel
- Tiendeschuurstraat 194, 1910 Kampenhout
- Namen & benamingen
- RUNNERS SERVICE KAMPENHOUT
- Type onderneming
- Rechtspersoon
- Juridische vorm
- Naamloze vennootschap
- Juridische situatie
- Normale toestand
- Startdatum
- 16 juli 1992
- Peppol
- Actief · Actief sinds 20 nov 2020
- Activiteiten · NACE
Detailhandel in dames-, heren-, baby- en kinderboven- en onderkleding en kledingaccessoires (algemeen assortiment)
Detailhandel in overige sportartikelen
Gespecialiseerde detailhandel in sport- en kampeerartikelen
Detailhandel in sport- en kampeerartikelen in gespecialiseerde winkels