Knipperlichten
Signalen uit de jaarrekening, de KBO en het Staatsblad, elk met drempel en bron. Geen score, geen oordeel.
-
Krappe liquiditeit NBB
Cash en vorderingen dekken 51 % van de kortlopende schulden in 2025; drempel 65 %.
Financiën
Boekjaar 2025
AMBRO uit Puurs-Sint-Amands, ondernemingsnummer BE0437877596, sloot boekjaar 2025 af met een resultaat van € 37.697 na belastingen. Over dat boekjaar noteerde AMBRO een brutomarge van € 53.983 en een eigen vermogen van € 90.039. Tegenover boekjaar 2024 ging het resultaat van € 21.799 naar € 37.697. Winstgevend, en de winst groeit. De buffer kromp fors: het eigen vermogen ligt 63 % lager dan vorig jaar. Sterke eigen buffer tegenover de schulden. De jongste jaarrekening werd op 24 december 2025 neergelegd bij de Nationale Bank van België.
€ 90.039
▼ 63% t.o.v. 2024
Bezit min schulden, volgens de boeken. Wat overblijft als alles vandaag verkocht en betaald wordt.
€ 37.697
▲ 73% t.o.v. 2024
Winst na belastingen over het boekjaar.
€ 29.192
▲ 42% t.o.v. 2024
Liquide middelen op de laatste dag van het boekjaar.
€ 190.000 uitgekeerd
Meer dan de winst van het jaar ging naar de aandeelhouders; de reserves zakten.
Mensen en middelen in 2025
≈ 1
Geen personeel op de loonlijst. Eén bestuurder, dus wellicht werkt die zelf in de zaak.
Schulden eind 2025
€ 5.938
Leningen bij banken en andere kredietverstrekkers, lang en kort.
€ 748
▲ € 630 t.o.v. 2024
Openstaande facturen van leveranciers op de laatste dag van het boekjaar.
€ 974
▼ 88% t.o.v. 2024
Nog te betalen vennootschapsbelasting en btw. Geen loonschuld: er staat niets open aan personeel of RSZ.
| 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | Verschil 2024 → 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|
| Brutomarge | € 33.768 | € 37.361 | € 34.979 | € 53.983 | ▲ 54% |
| Winst na belastingen | € 19.386 | € 28.355 | € 21.799 | € 37.697 | ▲ 73% |
| Eigen vermogen | € 206.247 | € 220.542 | € 242.342 | € 90.039 | ▼ 63% |
| Totale schulden | € 26.382 | € 35.275 | € 10.081 | € 57.661 | ▲ € 47.580 |
| Cash | € 183.666 | € 198.304 | € 20.515 | € 29.192 | ▲ 42% |
| Terreinen & gebouwen | € 61.973 | € 61.973 | € 61.973 | € 92.430 | ▲ 49% |
| Opgepotte winst | € 175.197 | € 189.492 | € 211.292 | € 58.989 | ▼ 72% |
| Dividend | € 0 | € 14.060 | € 0 | € 190.000 | |
| Bankschulden | € 11.278 | € 11.279 | € 0 | € 5.938 | |
| Balanstotaal | € 250.874 | € 269.469 | € 266.076 | € 147.700 | ▼ 44% |
Kerncijfers van AMBRO, boekjaren 2022 tot 2025, uit de jaarrekeningen neergelegd bij de Nationale Bank van België.Volgende jaarrekening (boekjaar 2026) verwacht vóór 30 januari 2027.
Wat is er gebeurd met AMBRO?
Wat er de jongste jaren bij AMBRO gebeurde, volgens het Belgisch Staatsblad, de KBO en de Nationale Bank:
- Nieuwe jaarrekening boekjaar 2025: winst van € 37.697 (▲ 73% t.o.v. 2024). Bron: NBB ↗
- Tania Matthyssens werd bestuurder. NBB
- Nieuwe vestiging in Puurs-Sint-Amands. KBO
- Start van de onderneming volgens de KBO. KBO
Samengevat
Van € 19.386 winst in 2022 naar € 37.697 winst in 2025.
Betaalde al € 39.642 vennootschapsbelasting sinds 2022.
Beste jaar ooit: 2025, met € 37.697 winst.
Keerde in totaal € 204.060 dividend uit aan de eigenaars.
Bestuur
Het aandeel van TAMAFIN komt uit de eigen jaarrekening van die aandeelhouder; kleine vennootschappen melden hun aandeelhouders zelf niet.
AMBROAchter AMBRO zit Tania Matthyssens. De aandelen zijn in handen van TAMAFIN (100%).
Vestigingen
Vestigingseenheden
Fysieke locaties van dit bedrijf
V. Vergauwenstraat 59
2870 Puurs-Sint-Amands
Wat is een vestigingseenheid? Een vestigingseenheid is een plaats die geografisch kan worden geïdentificeerd en waar activiteiten van de onderneming worden uitgeoefend.
Gegevens
- Ondernemingsnummer
- 0437.877.596
- Btw-nummer
- BE 0437.877.596
- Maatschappelijke zetel
- V. Vergauwenstraat 59, 2870 Puurs-Sint-Amands
- Namen & benamingen
- AMBRO
- Type onderneming
- Rechtspersoon
- Juridische vorm
- Besloten Vennootschap
- Juridische situatie
- Normale toestand
- Startdatum
- 3 juli 1989
- Peppol
- Actief · Actief sinds 9 dec 2025