Knipperlichten
Signalen uit de jaarrekening, de KBO en het Staatsblad, elk met drempel en bron. Geen score, geen oordeel.
-
Cijfers gecorrigeerd NBB
Verbeterde jaarrekening neergelegd voor 2023.
Financiën
Boekjaar 2026
HAQUENNE-S.C.S.I. uit Gesves, ondernemingsnummer BE0432154794, sloot boekjaar 2026 af met een resultaat van € 807.191 na belastingen. Over dat boekjaar noteerde HAQUENNE-S.C.S.I. een brutomarge van € 2,8 miljoen en een eigen vermogen van € 2,9 miljoen. Tegenover boekjaar 2025 ging het resultaat van € 347.506 naar € 807.191. Winstgevend, en de winst groeit. De buffer groeit. Sterke eigen buffer tegenover de schulden. De jongste jaarrekening werd op 27 juni 2026 neergelegd bij de Nationale Bank van België.
€ 2,9 miljoen
▲ 43% t.o.v. 2025
Bezit min schulden, volgens de boeken. Wat overblijft als alles vandaag verkocht en betaald wordt.
€ 807.191
▲ 132% t.o.v. 2025
Winst na belastingen over het boekjaar.
€ 1,3 miljoen
▲ 134% t.o.v. 2025
Liquide middelen op de laatste dag van het boekjaar.
Blijft in het bedrijf
Geen dividend over 2026. De opgepotte winst groeide naar € 2,7 miljoen.
Mensen en middelen in 2026
19,3
▲ 2,8 t.o.v. 2025
Gemiddeld over het boekjaar, volgens de sociale balans.
€ 1,5 miljoen
▲ 23% t.o.v. 2025
€ 75.700 per voltijdse kracht. Alleen personeel op de loonlijst. Wat de bestuurder zichzelf uitkeert, zit al in de brutomarge verrekend en staat niet apart in de jaarrekening.
€ 601.665
▲ 16% t.o.v. 2025
Waarvan in leasing € 559.458.
Schulden eind 2026
€ 890.403
▲ 14% t.o.v. 2025
Dit jaar wordt € 309.229 afgelost. In dit ritme is de lange lening over ≈ 3 jaar weg.
€ 474.892
▲ 263% t.o.v. 2025
Openstaande facturen van leveranciers op de laatste dag van het boekjaar.
€ 256.477
▲ 37% t.o.v. 2025
Nog te betalen belastingen, btw en sociale bijdragen.
| 2023 | 2024 | 2025 | 2026 | Verschil 2025 → 2026 | |
|---|---|---|---|---|---|
| Brutomarge | € 1.974.260 | € 2.177.547 | € 2.027.196 | € 2.803.222 | ▲ 38% |
| Winst na belastingen | € 611.019 | € 434.999 | € 347.506 | € 807.191 | ▲ 132% |
| Eigen vermogen | € 1.588.674 | € 1.808.673 | € 2.006.179 | € 2.870.536 | ▲ 43% |
| Totale schulden | € 1.563.117 | € 1.553.152 | € 1.250.020 | € 1.694.372 | ▲ 36% |
| Cash | € 880.581 | € 741.358 | € 575.546 | € 1.345.046 | ▲ 134% |
| Terreinen & gebouwen | € 254.086 | € 254.410 | € 251.545 | € 261.974 | ▲ 4% |
| Opgepotte winst | € 1.488.674 | € 1.708.673 | € 1.906.179 | € 2.713.370 | ▲ 42% |
| Dividend | € 150.000 | € 215.000 | € 150.000 | € 0 | ▼ 100% |
| Bankschulden | € 1.116.166 | € 1.016.607 | € 781.341 | € 890.403 | ▲ 14% |
| Balanstotaal | € 3.151.791 | € 3.361.825 | € 3.256.199 | € 4.564.908 | ▲ 40% |
| Werknemers (VTE) | 14,2 | 16,7 | 16,5 | 19,3 | ▲ 2,8 |
Kerncijfers van HAQUENNE-S.C.S.I., boekjaren 2023 tot 2026, uit de jaarrekeningen neergelegd bij de Nationale Bank van België.Volgende jaarrekening (boekjaar 2027) verwacht vóór 28 september 2027.
Wat is er gebeurd met HAQUENNE-S.C.S.I.?
Wat er de jongste jaren bij HAQUENNE-S.C.S.I. gebeurde, volgens het Belgisch Staatsblad, de KBO en de Nationale Bank:
- EPMI SRL stopte als bestuurder. NBB
- Nieuwe jaarrekening boekjaar 2026: winst van € 807.191 (▲ 132% t.o.v. 2025). Bron: NBB ↗
- EPMI SRL werd bestuurder. NBB
- Nieuwe vestiging in Gesves. KBO
- Start van de onderneming volgens de KBO. KBO
Samengevat
Van € 611.019 winst in 2023 naar € 807.191 winst in 2026.
Betaalde al € 657.130 vennootschapsbelasting sinds 2023.
Beste jaar ooit: 2026, met € 807.191 winst.
Gemiddeld € 145.200 toegevoegde waarde per werknemer in 2026.
Bestuur
De aandelen zijn in handen van FLAinvest SRL (100%).
Bestuurders
Volgens jaarrekening 2026
Gedelegeerd bestuurder · vertegenwoordigd door Pierre GASPARD
sinds 2023 · tot 2029
Aandeelhouders
100%
Participaties
Geen participaties in andere bedrijven gemeld.
Vestigingen
Vestigingseenheden
Fysieke locaties van dit bedrijf
Rue de Courrière 30
5340 Gesves
Wat is een vestigingseenheid? Een vestigingseenheid is een plaats die geografisch kan worden geïdentificeerd en waar activiteiten van de onderneming worden uitgeoefend.
Website
Technologie
Hosting & E-mail
E-mail provider
Microsoft 365
Hosting
NETWORK-SOLUTIONS-HOSTING - Network Solutions, LLC, US
Domein
Domein
haquenne-scsi.com
Geregistreerd
2017-10-23
Registrar
EuroDNS S.A.
Vervalt
2026-10-23
Website info
Kenmerken
Beveiliging
Gegevens
- Ondernemingsnummer
- 0432.154.794
- Btw-nummer
- BE 0432.154.794
- Maatschappelijke zetel
- Rue de Courrière 30, 5340 Gesves
- Namen & benamingen
- HAQUENNE-S.C.S.I.
- Type onderneming
- Rechtspersoon
- Juridische vorm
- Naamloze vennootschap
- Juridische situatie
- Normale toestand
- Startdatum
- 16 oktober 1987
- Peppol
- Actief · Actief sinds 10 dec 2025
- Contact
- haquenne-scsi.com
- Activiteiten · NACE
Verspanend bewerken van metalen
Algemene metaalbewerking
Vervaardiging van uitrusting voor de koeltechniek en klimaatregeling, voor niet-huishoudelijk gebruik
Vervaardiging van machines en apparaten voor klimaatregeling, voor niet-huishoudelijk gebruik
Installatie van industriële machines, toestellen en werktuigen
Reparatie en onderhoud van machines
Groothandel in metalen en metaalertsen
Activiteiten van ingenieurs en aanverwante technische adviseurs, exclusief landmeters-experts
+2