Knipperlichten
Signalen uit de jaarrekening, de KBO en het Staatsblad, elk met drempel en bron. Geen score, geen oordeel.
-
Krappe liquiditeit NBB
Cash en vorderingen dekken 29 % van de kortlopende schulden in 2025; drempel 65 %.
-
Cijfers gecorrigeerd NBB
Verbeterde jaarrekening neergelegd voor 2024.
Financiën
Boekjaar 2025
LARO uit Sint-Truiden, ondernemingsnummer BE0429969920, sloot boekjaar 2025 af met een resultaat van € 70.336 na belastingen. Over dat boekjaar noteerde LARO een brutomarge van € 224.647 en een eigen vermogen van € 3 miljoen. Tegenover boekjaar 2024 ging het resultaat van € -54.745 naar € 70.336. Winstgevend, en de winst groeit. De buffer groeit. Sterke eigen buffer tegenover de schulden. De jongste jaarrekening werd op 28 mei 2026 neergelegd bij de Nationale Bank van België.
€ 3 miljoen
▲ 2% t.o.v. 2024
Bezit min schulden, volgens de boeken. Wat overblijft als alles vandaag verkocht en betaald wordt.
€ 70.336
▲ in 2024 nog € 54.745 verlies
Winst na belastingen over het boekjaar.
€ 160.703
▲ € 151.720 t.o.v. 2024
Liquide middelen op de laatste dag van het boekjaar.
Blijft in het bedrijf
Geen dividend over 2025. De opgepotte winst groeide naar € 2,7 miljoen.
Schulden eind 2025
€ 447.264
▼ 72% t.o.v. 2024
Leningen bij banken en andere kredietverstrekkers, lang en kort.
€ 26.667
▼ 78% t.o.v. 2024
Openstaande facturen van leveranciers op de laatste dag van het boekjaar.
€ 402
▼ 67% t.o.v. 2024
Nog te betalen vennootschapsbelasting en btw. Geen loonschuld: er staat niets open aan personeel of RSZ.
| 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | Verschil 2024 → 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|
| Brutomarge | € 126.130 | € 78.643 | € 70.878 | € 224.647 | ▲ 217% |
| Winst na belastingen | € 40.367 | € -11.569 | € -54.745 | € 70.336 | ▲ € 125.081 |
| Eigen vermogen | € 3.010.071 | € 2.998.502 | € 2.919.474 | € 2.989.810 | ▲ 2% |
| Totale schulden | € 1.184.104 | € 1.139.335 | € 1.716.954 | € 749.236 | ▼ 56% |
| Cash | € 38.660 | € 30.686 | € 8.983 | € 160.703 | ▲ € 151.720 |
| Terreinen & gebouwen | € 1.057.630 | € 1.003.721 | € 948.382 | € 889.599 | ▼ 6% |
| Opgepotte winst | € 2.689.282 | € 2.677.713 | € 2.598.685 | € 2.669.021 | ▲ 3% |
| Dividend | € 0 | € 0 | € 24.283 | € 0 | ▼ 100% |
| Bankschulden | € 1.118.970 | € 1.054.698 | € 1.586.991 | € 447.264 | ▼ 72% |
| Balanstotaal | € 4.194.175 | € 4.137.837 | € 4.636.428 | € 3.739.046 | ▼ 19% |
Kerncijfers van LARO, boekjaren 2022 tot 2025, uit de jaarrekeningen neergelegd bij de Nationale Bank van België.Volgende jaarrekening (boekjaar 2026) verwacht vóór 31 juli 2027.
Wat is er gebeurd met LARO?
Wat er de jongste jaren bij LARO gebeurde, volgens het Belgisch Staatsblad, de KBO en de Nationale Bank:
- Nieuwe jaarrekening boekjaar 2025: winst van € 70.336. Bron: NBB ↗
- Nieuwe vestiging in Sint-Truiden. KBO
- Start van de onderneming volgens de KBO. KBO
Samengevat
Van € 40.367 winst in 2022 naar € 70.336 winst in 2025.
Betaalde al € 9.409 vennootschapsbelasting sinds 2022.
Beste jaar ooit: 2025, met € 70.336 winst.
Keerde in totaal € 24.283 dividend uit aan de eigenaars.
Bestuur
Achter LARO zit Lars Haesen. Zelf heeft het 100% van HPS Constultants en 69.1% van PLR Events.
Bestuurders
Volgens jaarrekening 2025
Vestigingen
Vestigingseenheden
Fysieke locaties van dit bedrijf
Kwadensteenweg 10
3800 Sint-Truiden
Wie zit hier nog?
Eén gebouw vol ondernemers of één drukbezette brievenbus? Nog 1 bedrijven zijn op dit adres geregistreerd.
Alle bedrijven op dit adres →Wat is een vestigingseenheid? Een vestigingseenheid is een plaats die geografisch kan worden geïdentificeerd en waar activiteiten van de onderneming worden uitgeoefend.
Gegevens
- Ondernemingsnummer
- 0429.969.920
- Btw-nummer
- BE 0429.969.920
- Maatschappelijke zetel
- Kwadensteenweg 10, 3800 Sint-Truiden
- Namen & benamingen
- LARO
- Type onderneming
- Rechtspersoon
- Juridische vorm
- Naamloze vennootschap
- Juridische situatie
- Normale toestand
- Startdatum
- 4 december 1986
- Peppol
- Actief · Actief sinds 1 jan 2001